Jakie botki na jesień są obecnie modne?

Moda dotycząca obuwia dość szybko się zmienia, ale zwykle jeśli chodzi o niuanse, na przykład kształt nosków damskich butów. Inne kanony pozostają na ogół bez zmiany, a na pewno jest tak jeśli chodzi o botki jesienne dla kobiet w tym stylu. Nadal można więc śmiało wybierać znane od dawna i lubiane fasony.


Klasyczne botki dla tradycjonalistek


Wykonane z naturalnej lub ekologicznej skóry bądź zamszu, botki na obcasach lub koturnach, szpilkach lub słupkach, zwykle pozbawione zbędnych ozdób i ocieplone kocem obuwniczym to zawsze bezpieczny wybór. Po takie buty sięgają zwłaszcza kobiety noszące eleganckie ubrania, na przykład z racji wykonywania zawodu. Buty takie prezentują się dystyngowanie i jeśli mają odpowiednio wysoką jakość, bez przeszkód można je nosić dłuższy czas, więcej niż tylko przez jeden sezon.


Workery i sztyblety - buty z charakterem


Prezentujące mocny, rockowy styl workery i sztylety to także buty, które nieodmiennie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Zwykle zwracają uwagę solidnym wykonaniem i nie jest to tylko pozór. Takie botki świetnie chronią przed chłodem, nie przeciekają oraz pozwalają stworzyć wyraziste stylizacje. Nie są jednak dedykowane jedynie dla miłośniczek rockowego stylu i podartych dżinsów. Sięgać mogą po nie wszystkie i tworzyć z ich użyciem ciekawe stylizacje, łącząc takie botki na przykład z eleganckimi płaszczami czy prostymi w wyrazie kurtkami. Takie buty są też zwykle ogromnie wygodne, stanowią więc doskonały, bardzo praktyczny wybór dla kobiet aktywnych.


Tags: