Ubrania El Polako

Marka El Polako jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych, kojarzonych z miejskim stylem oraz kulturą hip-hop.

Marka ma w swojej ofercie ubrania o uniwersalnym charakterze, które idealnie pasują do osób młodych i cieszących się życiem. Dedykowane są one ludziom żyjącym w mieście, ale wciąż lubiących wyróżniać się swoim niebanalnym stylem i dodatkami.

Na pewno oferta El Polako przypadnie do gustu głównie nastolatkom, którzy są głównymi odbiorcami asortymentu tej firmy.


Jakie ubrania można znaleźć w ofercie El Polako?


Chyba najbardziej charakterystycznymi elementami stroju, jakie można znaleźć na ich stronie internetowej, są zwykłe koszulki oraz luźne bluzy, które ozdobione są rzucającymi się w oczy napisami El Polako.

Wszystko to sprawia, że ubrania te są bardzo wyraziste i na pewno nie da się przejść wobec nich obojętnie.

Jeśli chodzi natomiast o gamę kolorystyczną, wśród ubrań El Polako króluje klasyczna czerń, biel, ale także i elementy żółtego lub odcienie niebieskiego.


Kto jest głównym odbiorcą tej marki?


Z całą pewnością są to ludzie młodzi, którzy lubią lub wręcz chcą, wyróżnić się z tłumu i dać się zauważyć. Wśród klientów można zauważyć, zarówno młode kobiety, jak i mężczyzn. Dodatkowo większość z tych ubrań jest w stylu oversize, co oznacza, że są wygodne i, z pewnością nie krępują ruchów. Są to ubrania przeznaczone do noszenia na co dzień, do szkoły, czy też na hip-hopowe koncerty.


Tags: