Jakie są rodzaje namiotów Coleman?

Zakup porządnego namiotu Coleman wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Przed zakupem warto poznać zalety i wady poszczególnych modeli, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać właściwego zakupu.

Namioty kempingowe

W Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio namioty kempingowe Coleman, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody i coraz częściej można je spotkać na półkach sklepowych. Namioty kempingowe dostępne są przeważnie w wariantach jedno albo dwuosobowych. Można oczywiście spotkać także modele dla większej ilości osób.

Namioty trekkingowe

Nowością na rynku są namioty trekkingowe, które zaprojektowane zostały od a do z do turystyki górskiej. Modele te doskonale sprawdzą się na wędrówki i wyjazdy. Największą zaletą namiotów trekkingowych Coleman jest bardzo lekka i stabilna konstrukcja. Namioty tego typu bez żadnego większego problemu można nosić ze sobą.

Namioty wyprawne

W dzisiejszych czasach bardzo wielu producentów oferuje także całoroczne namioty wyprawne, które można użytkować nie tylko latem i jesienią, ale również w zimie, możesz go kupić w https://www.polarsport.pl/coleman/sprzet-turystyczny.html. Modele te są bardzo szczelne, stabilne i wodoodporne. Jedyną wadą jest bardzo wysoka cena, dlatego też nie każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Namioty wyprawne to najbardziej zaawansowane modele, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach.
Tags: