Spodenki męskie dresowe - modne wzory i kolory

Spodenki męskie dresowe są najchętniej noszone przez mężczyzn w okresie letnim. Są nie tylko elementem sportowych, ale również codziennych stylizacji.

Spodenki męskie dresowe - jakie desenie są modne?

Krótkie spodenki męskie są ponadczasowe i zawsze modne. Szare spodenki można dopasować też do każdej koszulki. Są zatem dobrą alternatywą dla czarnych, które na lato mogą się wydawać zbyt przytłaczające. Spodenki dresowe z naszywkami dobrze sprawdzą się do gładkiej koszulki, ale można do nich ubrać również wzorzystą, np. moro, tworząc wojskową stylizację. Równie dobrze można zdecydować się na krótkie spodenki w kolorze khaki, bądź z deseniem moro, które także wpisują się w militarny klimat. Do spodenek dresowych najlepiej wyglądają adidasy lub sneakersy. Można ubrać też trampki.  

Spodenki męskie - idealne do joggingu i na siłownię

Spodenki można zestawić również z bluzą - bezrękawnikiem, bądź klasyczną bluzą z kapturem i w takim stroju udać się na jogging. Warto dobierać obie części garderoby kolorystycznie, aby sprawiały wrażenie dresowego kompletu, co tworzy spójna stylizację.  Do niej warto dobrać czapkę z daszkiem, a także sportowy zegarek. W wersji codziennej można założyć również męską skórzaną bransoletę. Na siłownię do zestawu trzeba koniecznie dobrać jeszcze dużą sportową torbę, w której zmieszczą się ubrania na zmianę, a także sportowe odżywki i kosmetyki. Spodenki męskie dresowe to najwygodniejszy element garderoby, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie.

Tags: