Moda street i skate

W obecnych czasach coraz bardziej popularna staje się moda. Kilka lat temu określilibyśmy ją jako ubrania na jakie stać jedynie najbogatszych i najbardziej wpływowych, znanych ludzi. Teraz jednak świat ewoluował i zamiast patrzeć jak najwyżej, projektanci zaczęli celować w coś dostępnego dla każdego szarego człowieka. Mniej więcej w takim zamyśle powstała moda street, czyli uliczna. Zaczęto projektować ubrania, które nadają się do noszenia na co dzień, niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Moda uliczna charakteryzuje się swoim luźnymi swobodnym wyglądem. Ubrania nie są dopięte na ostatni guzik, jak to bywa w przypadku sukni ślubnych lub ubrań na inne ważne uroczystości. Moda ta stawia na wygodę i możliwość dostosowania stroju do każdej okazji. Najważniejszą jej częścią jednak są koszulki (https://supersklep.pl/koszulki). Stanowią one centrum ubioru, a zatem najbardziej przykuwają wzrok. Obecnie takie t-shirty są przeważnie minimalistyczne. Wystarczy kolor oraz jeden nadruk na środku koszulki. Przesyt na koszulce nie jest obecnie czymś chcianym, a wygląd fana mody ulicznej dopełniają co najwyżej luźne bluzy z kapturem.

Nadruk koszulek jest całkowicie zróżnicowany, chociaż niektóre motywy często się powtarzają. Nie jest to jednak zjawisko zbyt popularne. W modzie ulicznej ważne jest to, aby wszystko było swobodne. Nie ma określonych wyznaczników, którymi powinno się kierować, aby trafić w daną modę. Ważne jest dopasowanie kolorów i wzorów, które są kluczem do sukcesu.

Tags: