Damskie obuwie New Balance

Buty New Balance pojawiły się na rynku dość nagle i bardzo szybko podbiły serca osób ceniących sobie wygodę i komfort chodzenia. New Balance pierwotnie były butami przeznaczonymi do uprawiania lekkoatletycznych sportów. Głównie dlatego, iż są nadzwyczaj lekkie, a w dodatku posiadają stabilizujące, a jednocześnie elastyczne podeszwy. Ówcześnie natomiast, New Balance coraz częściej użytkowane są jako buty codzienne, idealne do codziennego użytku.

Jakie buty damskie New Balance wybrać?

Producenci obuwia New Balance, nigdy nie zwalniają tempa. Właśnie z tego powodu, co sezon, oferują kobietom coraz więcej nowości, które szybko podbijają ich serca.

W ofercie butów New Balance znaleźć można zatem buty przeznaczone do codziennego użytku, jak i buty zimowe, przeznaczone do biegania, czy też do gry w tenisa.

Wybór odpowiedniego obuwia, zależny jest więc od indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkowniczki.

Wśród klasycznych modeli warto wyróżnić model 247. Jest to seria głównie jednokolorowych butów sięgających kostki. Wszystkie modele z tej serii powstały z myślą o nowoczesnym i szybkim tempie życia w mieście. Mają one na celu zapewnić komfort użytkowania ich, przez całą dobę.

Także zastosowana w nich podeszwa jest bardzo innowacyjna. Producenci New Balance zastosowali w nich podeszwę, która, choć wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, jednocześnie jest o 30% lżejsza od pozostałych pianek. Sprawia to, że buty są bardzo lekkie, a co za tym idzie, wprost idealne do noszenia ich przez cały dzień.

Tags: