Jak wybrać modną, męską czapkę na zimę?


Kiedyś męska moda zimowa nie dawała mężczyznom zbyt dużego wyboru. Akcesoria nie były tak popularne, a projektanci i sklepy bardzo często odkładały je na dalszy plan.

Dopiero w ostatnim czasie męskie akcesoria zimowe, na nowo znalazły się pod lupą i teraz w praktycznie każdym sklepie kupić można eleganckie bądź też sportowe czapki zimowe męskie.


Jaką czapkę założyć do eleganckiego płaszcza?


Ci panowie, którzy cenią sobie klasykę i lubią wyglądać elegancko, bądź też wymaga tego od nich ich praca, z całą pewnością powinni wybrać kaszkiet w ciemnym kolorze. Kaszkiety zawsze dodają stylizacjom klasy i pasują zarówno młodszym, jak i starszym mężczyznom.


Jaka czapka zimowa pasować będzie do sportowej kurtki?


Sportowa kurtka pozwala na odrobinę nonszalancji. Ubrania zachowane w stylu street lub sportowym, nie wymagają eleganckich akcesoriów. Do takiej kurtki z całą pewnością pasować będzie czapka typu beanie, czyli taka, która nie przylega do głowy i lekko opada na bok na jej czubku. Sportowe kurtki dobrze wyglądać też będą z klasycznymi czapkami zimowymi dla mężczyzn. Jeśli mężczyzna lubi bawić się modą, warto zainwestować w czapkę z dużym logo lub w kontrastującym z ubraniem kolorze. Hitami sezonu są czapki w kolorze granatowym, karmelowym i bordowym.

Dla mężczyzn, którzy szukają czapki na zimowe szaleństwo takie jak narty czy deska, sprawdzą się zimowe czapki we fluorescencyjnych kolorach.

Tags: