Funkcjonalność bluz z kapturem

Moda street i skate, wtargnęła na dobre na ulice największych miast. Pora zatem, samemu stworzyć stylizacje, które będą adekwatne do danej sytuacji, i zapewnią nieskazitelny wygląd, inspirowany największymi markami. Luz i swoboda ruchów, są tu czynnikiem, o który warto zadbać. Ruszajmy na wybór właściwej części codziennej garderoby.

Nieskazitelny design

To właśnie bluzy z kapturem zawojowały, a ich różnorodność przyczynia się do stwierdzenia, że można je nosić gdziekolwiek, kiedykolwiek i jakkolwiek. Warto zatem przyjrzeć się ich budowie, która pokazuje nam, że mogą występować opcje:

- bardziej dopasowane lub zupełnie luźne,

- ze ściągaczami przy rękawach, jak i bez nich - w formie gładkiego wykończenia,

- z kieszeniami po bokach, lub jedną wielką kieszenią na środku,

- z kapturem: obcisłym lub obszernym,

- z zapięciem na zamek, lub w wersji wciąganej przez głowę.

Jak widać wszystko można dopasować do swojego, indywidualnego gustu.

Gramatura i te tematy

Materiał musi być wysokiej jakości. Dzięki temu bluza z kapturem, jest trwalsza, można ją wiele razy prać, i nie zauważy się uszczerbku na pierwotnym jej stanie. Można wybrać naturalną bawełnę, jak i postawić na innowacyjny poliester. Nasza wygoda jest tu priorytetem, a ciało musi być okraszone, tym, co najbardziej reprezentacyjne.

Oryginalność

Nietypowe stylizacje czy to na wyjście na trening, czy na zakupy, lub spotkanie ze znajomymi, pozwolą na założenie bluz, adekwatnych do sytuacji. Różnorodne fasony znajdą swoje miejsce w szafie na długi czas, a my będziemy mogli przebierać w czym się da.

Tags: