New Balance - najlepsze buty sportowe na rynku


Marka New Balance już od bardzo długiego czasu króluje nieprzerwanie na rynku odzieży i obuwia sportowego wciąż zdobywając nowych klientów. na czym dokładnie polega jej fenomen?

New Balance - doskonałe buty na każdą okazję

New Balance to już obecnie kultowa marka, która istnieje na rynku od początku XX wieku. Powstała ona w Bostonie w 1906 roku, gdzie do dnia dzisiejszego mieści się jej główna siedziba. New Balance posiada całe rzesze wiernych i lojalnych klientów, którzy uwielbiają obuwie tej marki z uwagi na niewiarygodny komfort noszenia zarówno podczas uprawiania aktywności fizycznej, jak i podczas spacerów z całą rodziną. Ponadto modele New Balance charakteryzuje niezwykłe bogactwo wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie model odpowiedni dla siebie.
New Balance 530 - nowe modele od kultowej marki

New Balance 530 to nowa seria obuwia, która w ostatni czasie zawitała na półki sklepowe. Buty wyglądem nawiązują do uwielbianego przez wszystkich obuwia biegowego rodem z lat dziewięćdziesiątych. Ich cechą charakterystyczną jest dość gruba podeszwa o bardzo wysokich właściwościach amortyzujących, która zapewnia fantastyczny komfort noszenia w każdej sytuacji. Ponadto buty z serii M 530 zostały wykonane z najwyższej jakości skóry oraz materiałów syntetycznych, aby zapewnić nodze stabilność oraz doskonałą wentylację podczas chodzenia i uprawiania sportów.

Tags: