Spodnie męskie dżinsowe w najciekawszych odsłonach

Spodnie dżinsowe to jedne z najpopularniejszych ubrań w naszych garderobach. Już od wielu pokoleń noszą je zarówno zwykli ludzie, jak i gwiazdy kina czy muzyki. Spodnie dżinsowe są wyjątkowo uniwersalne i funkcjonalne, dlatego z powodzeniem można łączyć je z innymi ubraniami, tworząc niesamowite stylizacje. Oto kilka ciekawych pomysłów na stylizacje ze spodniami męskimi dżinsowymi w roli głównej.

W westernowym stylu

Chyba z żadnym innym gatunkiem filmowym dżinsy nie kojarzą się tak bardzo, jak właśnie z westernami. Jeśli chcemy wnieść w naszą stylizację nieco westernowego charakteru, warto połączyć męskie dżinsowe spodnie na przykład z flanelową koszulą w dużą kratę. Nie zapomnijmy także o butach. Nie sprawdzą się tu raczej sportowe adidasy. Wybierzmy zamiast nich stylowe kowbojki lub inne buty z wysoką cholewką.

Elegancko

Kto powiedział, że dżinsy nie mogą wyglądać elegancko? Choć są to spodnie przede wszystkim noszone na co dzień, warto pamiętać o tym, że także świetnie prezentują się w bardziej eleganckich stylizacjach. Warto ubrać do nich na przykład białą koszulę, marynarkę i eleganckie buty i już ich wygląd zmienia się drastycznie.

Na sportowo

Dżinsy świetnie prezentują się również w wersji sportowej. Idealnie wyglądają w połączeniu ze sportowym t-shirtem oraz adidasami. Świetnym uzupełnieniem takiej stylizacji będzie z pewnością ciekawa sportowa bluza z kapturem. Taki strój sprawdzi się idealnie zarówno do pracy, szkoły, jak i podczas spacerów i wieczornych wyjść ze znajomymi.

Tags: