Na rowerze z kellys arc 10

Aktywność fizyczna jest w modzie. Nie jest to jednak jedno sezonowy romans z wysiłkiem, a długotrwała więź. Miłość do sportu porywa coraz większą ilość ludzi. Jednym z preferowanych sposobów na spędzanie wolnego czasu jest jazda rowerem. Przede wszystkim dlatego, że jednocześnie wzmacnia się wydolność organizmu, oraz zwiedza bliższe lub dalsze okolice.

Jazda szosowa na rowerze

Zaczynając przygodę wsiada się na byle jaki dwukołowiec i się jedzie. Gdy jednak rekordy życiowe są coraz większe, a sprawność wyższa zaczyna się myśleć o lepszym, lżejszym i łatwiejszym w obsłudze rowerze. Gdy chodzi o jazdę szosową, szczególne znaczenie ma jego waga i solidność, aby w czasie długich podróży nie zaskoczyła awaria. Idealnym rowerem będzie kellys arc 10

Jest to pojazd ze średniej półki cenowej, jednak jego konstrukcja wyróżnia się szeregiem zalet. Jego podstawą jest potrójnie cieniowana rama zbudowana z aluminium. Znacząco obniża to wagę pojazdu i zwiększa komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest także 16 biegowa przekładnia. Ułatwia to jazdę w każdym terenie - można swobodnie wjechać pod górkę i zjeżdżać z przewyższeń. Rower budową przystosowany jest do męskiej części bicyklistów. Kellys arc 10 jest wyposażony w opony, które mają zwiększoną odporność na przebicie a szprychy kół wykonane są ze stali nierdzewnej - co ułatwia jazdę w każdych warunkach pogodowych. To godny polecenia pojazd dla średnio zaawansowanych.

Tags: