Fiszbiny w biustonoszu

Producenci biustonoszy zdążyli nas już przyzwyczaić do tego, że niemal jedynym sposobem usztywniania biustonosza jest zastosowanie w nim odpowiednich fiszbin. Co prawda z jednej strony jest to zbawienie dla kobiet o większych biustach, które w ten sposób pozostają przez cały dzień na miejscu z jednoczesnym odciążeniem kręgosłupa, to z drugiej strony nie zawsze jest to w pełni wygodne rozwiązanie. Czy metal jest jedynym materiałem, który może usztywniać biustonosz?


Zanim odpowiemy na tak postawione pytanie we wstępie, należy wskazać, że producenci biustonoszy oraz ogólnie całej bielizny damskiej starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kobiet. Zdają sobie oni sprawę z tego, że im zaoferują produkt lepiej dopasowany do konkretnych potrzeb, tym na większy zbyt mogą liczyć.


Nie tylko metal!

Jednym z producentów, który wypuścił na rynek usztywniany biustonosz, który posiada fiszbiny wykonane z tworzyw sztucznych, jest Triumph. To właśnie model  Triumph Amourette 300 WHP (tak wygląda) pokazał wielu kobietom wygodę noszenia usztywnianego stanika połączonego z całym szeregiem jego podstawowych zalet w modelowaniu i kształtowaniu obfitego biustu.


Podsumowując, nie warto podążać za każdym razem obraną wcześniej ścieżką, ale warto przyjrzeć się najnowszym trendom w modzie damskiej.


Tags: